close
تبلیغات در اینترنت
ماهواره
[ یکشنبه 14 شهريور 1395 ] [ 0:35 ] [ نویسنده : سینا ] | نظرات ()
[ شنبه 02 خرداد 1394 ] [ 10:0 ] [ نویسنده : سینا ] | نظرات ()

روز شما بازدیدکننده گرامی بخیر"

خدمتتون عرض کنم چند وقت پیش بود که یه بنده خدایی بهم اطلاع داد دستگاه ماهواره‌ای که داخل منزل داشته رو به یکی از مراکز سپاه، تحویل داده و بجای اون بصورت رایگان و بدون دردسر بهش یک دستگاه مبدل دیجیتال دادند.

حالا میخواید بدونید چرا این کار رو کرده؟ادامه مطلب


درباره : فرهنگی - اجتماعی , عفاف و حجاب , جوانان , رسانه , ماهواره ,
برچسب ها : دستگاه دیجیتال , ماهواره , ایمان , سپاه ,
بازدید : 64
[ سه شنبه 08 ارديبهشت 1394 ] [ 2:2 ] [ نویسنده : سینا ] | نظرات ()

سخنان حجت الاسلام والمسلمین ماندگاری در برنامه سمت خدا مورخ 6 شهریور 1392

سوال -

هر فردی باید خودش و خانواده اش عقل و شعور داشته باشند که هر چه می بینند روی شان تاثیر نگذارد. من و خانواده ام همه ی شبکه های ماهواره را نگاه می کنیم و هیچ تاثیری روی ما نگذاشته است. این موضوع به جنبه داشتن انسان ها برمی گردد. شما باید روی باطن انسان ها کار کنید نه ظواهر، راهنمایی بفرمایید .

شما طوری حرف می زنید که انگار تمام مشکلات جامعه ی ما از ماهواره است.اگر با نگاه نکردن به ماهواره مشکلات حل می شود ما این کار را نمی کنیم. شما ضمانت کنید که مشکل گرانی، ازدواج جوانان و مسکن حل می شود، من هم کاری می کنم که دیگر کسی ماهواره نگاه نکند.

من مخالف ماهواره هستم ولی همسرم ماهواره می بیند .این موجود شوم درسال هشتاد به اتاق ما آمد آن زمان ما فقط یک اتاق داشتیم و الان دخترم می گوید :آن چیزهایی که نباید در کوچکی می دیدم ،دیده ام. ما خیلی بدبخت هستیم که با چنین کسی زندگی می کنیم. شوهرم به بهانه دیدن اخبار و مطالب عمومی، ماهواره را به خانه آورد ولی الان بیننده ی همه ی کانال های فاسد و ضد اخلاقی آن است. حتی از من می خواهد که مثل آنها رفتار کنم. فقط یک اتاق خواب کوچک داریم که بعضی مواقع خودم را در آن حبس می کنم و به نماز و خواندن قرآن می پردازم. من دلم می خواهم ماهواره را آتش بزنم و بارها با شوهرم دعوا کرده ام که این ام الفساد را جمع کند ولی گوشش بدهکار نیست. دلم بیشتر از خودم به حال دختر معصومم می سوزد. حرفهای شما خیلی به دلم نشست و تصمیم گرفتم که ماهواره را برای هیمشه از زندگی ام حذف کنم. زیرا دختر نه ساله دارم که می خواهم طوری بزرگ بشود که مایه ی افتخارم بشود.

مضرات ماهواره تنها به مضرات ابتذال آنها خلاصه نمی شود. شبکه های مذهبی ماهواره هم با طرح شبهات مذهبی، دارند تیشه به ریشه ی عقاید ما می زند. طوری که برادرم حسرت می خورد که چرا پول خرج کرده و به زیارت امام حسین(ع) رفته است.ادامه مطلب


درباره : آگاه سازی , ماهواره ,
برچسب ها : چرایی استفاده نکردن از ماهواره , "ماهواره ,
بازدید : 55
[ چهارشنبه 05 آذر 1393 ] [ 23:44 ] [ نویسنده : سینا ] | نظرات ()

 

يك حساب و كتاب منطقي !!!

بهتر است به اين نكته تفكر كنيم :

براي اينكه يك دقيقه فيلم با هزينه هاي ساخت ، كارگرداني ، تصوير برداري ، تدوين ، بازيگري يا مجري گري و امكانات و لوازم مورد نياز و... ساخته شود چقدر هزينه ميشود؟؟

آيا جواب جز اين است كه ميليونها تومان يا صدها هزار دلار.

حال اگر ما حداقل ترين هزينه ساخت يك دقيقه فيلم را 2 ميليون تومان تقریبا 650 دلار در نظر بگيريم ساخت يك ساعت فيلم كه برابر 60 دقيقه است مبلغ 120 ميليون تومان ، معادل حدود 39000 دلار مي شود.

اگر ما در 24 ساعت كه معادل 1440 دقيقه است يك حسابي داشته باشيم هزينه پخش فيلم چقدر ميشود و در طول يك ماه چقدر است. به فرمول زير توجه كنيد

 

؟؟؟؟؟؟؟ =(39000 دلار) يا 120 ميليون تومان × 24 ساعت × 60 دقيقه

جواب فرمول فوق حداقل در يك ماه چقدر ميشود كه هزينه ساخت فيلم و اجراي برنامه در نظر گرفته شده است.

در حال حاضر بيش از 15 هزار شبكه ماهواره اي در ايران قابل دريافت است . حال اگر جواب فرمول را در 15 هزار ضرب كنيم چقدر ميشود؟ خودتان جواب دهيد. آيا مي توانيد حساب كنيد؟

؟؟؟؟؟؟؟ =15 هزار شبكه × جواب =(39000 دلار) يا 120 ميليون تومان × 24 ساعت × 60 دقيقه

سوال اصلي اينجاست كه چرا كشورهاي غربي كه خود با مشكلات و ركود اقتصادي فراواني مواجه هستند در حال حاضر چنين هزينه هايي براي ساخت برنامه ها و فيلم هاي ماهواره اي مي نمايند و آن را بصورت رايگان در اختيار ما مي گذارند.

جواب با شماست....ادامه مطلب


درباره : آگاه سازی , ماهواره ,
برچسب ها : خانواده"خیانت"ضررهای ماهواره"آسیب های ماهواره"شبکه های ماهواره ای"ماهواره ,
بازدید : 83
[ یکشنبه 19 مرداد 1393 ] [ 22:32 ] [ نویسنده : سینا ] | نظرات ().: Weblog Themes By SlideTheme :.