close
تبلیغات در اینترنت
آگاه سازی
[ یکشنبه 14 شهريور 1395 ] [ 0:35 ] [ نویسنده : سینا ] | نظرات ()

سخنان حجت الاسلام والمسلمین ماندگاری در برنامه سمت خدا مورخ 6 شهریور 1392

سوال -

هر فردی باید خودش و خانواده اش عقل و شعور داشته باشند که هر چه می بینند روی شان تاثیر نگذارد. من و خانواده ام همه ی شبکه های ماهواره را نگاه می کنیم و هیچ تاثیری روی ما نگذاشته است. این موضوع به جنبه داشتن انسان ها برمی گردد. شما باید روی باطن انسان ها کار کنید نه ظواهر، راهنمایی بفرمایید .

شما طوری حرف می زنید که انگار تمام مشکلات جامعه ی ما از ماهواره است.اگر با نگاه نکردن به ماهواره مشکلات حل می شود ما این کار را نمی کنیم. شما ضمانت کنید که مشکل گرانی، ازدواج جوانان و مسکن حل می شود، من هم کاری می کنم که دیگر کسی ماهواره نگاه نکند.

من مخالف ماهواره هستم ولی همسرم ماهواره می بیند .این موجود شوم درسال هشتاد به اتاق ما آمد آن زمان ما فقط یک اتاق داشتیم و الان دخترم می گوید :آن چیزهایی که نباید در کوچکی می دیدم ،دیده ام. ما خیلی بدبخت هستیم که با چنین کسی زندگی می کنیم. شوهرم به بهانه دیدن اخبار و مطالب عمومی، ماهواره را به خانه آورد ولی الان بیننده ی همه ی کانال های فاسد و ضد اخلاقی آن است. حتی از من می خواهد که مثل آنها رفتار کنم. فقط یک اتاق خواب کوچک داریم که بعضی مواقع خودم را در آن حبس می کنم و به نماز و خواندن قرآن می پردازم. من دلم می خواهم ماهواره را آتش بزنم و بارها با شوهرم دعوا کرده ام که این ام الفساد را جمع کند ولی گوشش بدهکار نیست. دلم بیشتر از خودم به حال دختر معصومم می سوزد. حرفهای شما خیلی به دلم نشست و تصمیم گرفتم که ماهواره را برای هیمشه از زندگی ام حذف کنم. زیرا دختر نه ساله دارم که می خواهم طوری بزرگ بشود که مایه ی افتخارم بشود.

مضرات ماهواره تنها به مضرات ابتذال آنها خلاصه نمی شود. شبکه های مذهبی ماهواره هم با طرح شبهات مذهبی، دارند تیشه به ریشه ی عقاید ما می زند. طوری که برادرم حسرت می خورد که چرا پول خرج کرده و به زیارت امام حسین(ع) رفته است.ادامه مطلب


درباره : آگاه سازی , ماهواره ,
برچسب ها : چرایی استفاده نکردن از ماهواره , "ماهواره ,
بازدید : 55
[ چهارشنبه 05 آذر 1393 ] [ 23:44 ] [ نویسنده : سینا ] | نظرات ()سلام" روز بخیر. بدون مقدمه اول یه سوال میپرسم :

به نظرتون اگه به خواست خدا امام زمان (عج) ظهور کنند چه اتفاقی میوفته؟؟

( خیلی کلی پرسیدم ) اصلا هر چی در مورد ایشون و وقایع بعد از ظهور ایشون به ذهنتون میرسه بنویسیدلینک ثابت

درباره : آگاه سازی ,
برچسب ها : امام زمان , ظهور , ظهور منجی ,
بازدید : 41
[ یکشنبه 02 شهريور 1393 ] [ 17:10 ] [ نویسنده : سینا ] | نظرات ()

 

يك حساب و كتاب منطقي !!!

بهتر است به اين نكته تفكر كنيم :

براي اينكه يك دقيقه فيلم با هزينه هاي ساخت ، كارگرداني ، تصوير برداري ، تدوين ، بازيگري يا مجري گري و امكانات و لوازم مورد نياز و... ساخته شود چقدر هزينه ميشود؟؟

آيا جواب جز اين است كه ميليونها تومان يا صدها هزار دلار.

حال اگر ما حداقل ترين هزينه ساخت يك دقيقه فيلم را 2 ميليون تومان تقریبا 650 دلار در نظر بگيريم ساخت يك ساعت فيلم كه برابر 60 دقيقه است مبلغ 120 ميليون تومان ، معادل حدود 39000 دلار مي شود.

اگر ما در 24 ساعت كه معادل 1440 دقيقه است يك حسابي داشته باشيم هزينه پخش فيلم چقدر ميشود و در طول يك ماه چقدر است. به فرمول زير توجه كنيد

 

؟؟؟؟؟؟؟ =(39000 دلار) يا 120 ميليون تومان × 24 ساعت × 60 دقيقه

جواب فرمول فوق حداقل در يك ماه چقدر ميشود كه هزينه ساخت فيلم و اجراي برنامه در نظر گرفته شده است.

در حال حاضر بيش از 15 هزار شبكه ماهواره اي در ايران قابل دريافت است . حال اگر جواب فرمول را در 15 هزار ضرب كنيم چقدر ميشود؟ خودتان جواب دهيد. آيا مي توانيد حساب كنيد؟

؟؟؟؟؟؟؟ =15 هزار شبكه × جواب =(39000 دلار) يا 120 ميليون تومان × 24 ساعت × 60 دقيقه

سوال اصلي اينجاست كه چرا كشورهاي غربي كه خود با مشكلات و ركود اقتصادي فراواني مواجه هستند در حال حاضر چنين هزينه هايي براي ساخت برنامه ها و فيلم هاي ماهواره اي مي نمايند و آن را بصورت رايگان در اختيار ما مي گذارند.

جواب با شماست....ادامه مطلب


درباره : آگاه سازی , ماهواره ,
برچسب ها : خانواده"خیانت"ضررهای ماهواره"آسیب های ماهواره"شبکه های ماهواره ای"ماهواره ,
بازدید : 83
[ یکشنبه 19 مرداد 1393 ] [ 22:32 ] [ نویسنده : سینا ] | نظرات ()

عوامل شکل گیری فرقه وهابیت مانند برخی از فرقه‌های دیگر، ریشه در مبانی و عملکرد رهبران و بنیانگذاران آن دارد.

این فرقه منسوب به "محمد بن عبدالوهاب" از مردم "نجد" است که در سال 1115 ق در شهر عُیینه متولد شد که پدرش در آن شهر قاضی بود . وی از کودکی به مطالعه کتاب‌های تفسیر و عقاید و حدیث سخت علاقه داشت و فقه حنبلی را نزد پدر خود که از علمای حنبلی بود آموخت. محمد بن عبدالوهاب از آغاز جوانی، بسیاری از اعمال مذهبی مردم "نجد" را زشت می شمرد.


فرقه وهابیه مبتنی بر اصول و عقایدی است که به بعضی اشاره می شود:

- وهابی‌ها معتقدند که هیچ انسانی نه موحد است و نه مسلمان مگر این که اموری را ترک کند، از جمله:

به هیچ یک از رسولان و اولیا توسّل نجوید. هر کس اقدام به این کار کند، مشرک می باشد،از این رو وهابیان زیارت قبر پیامبر و ائمه(ع) را جایز نمی دانند و معتقدند هر کس از پیامبرطلب شفاعت کند، مانند این است که از بت‌ها شفاعت خواسته است.

- از مسائل دیگری که وهابیان درباره آن حساسیت خاصی دارند، تعمیر قبور و ساختن بنا روی قبر پیامبر و اولیای الهی و صالحان است. برای نخستین بار این مسئله را "ابن تیمیه" و شاگرد معروف او "ابی القیم" عنوان کرد و بر تحریم ساختن بنا و لزوم ویرانی آن فتوا داده اند.

بر همین اساس سعودی‌ها هنگامی که در سال 1344 هجری بر مکه و مدینه و اطراف آن تسلط پیدا کردند، به فکر افتادند که برای تخریب مشاهد و آثار خاندان رسالت و صحابه پیامبر مستمسکی به دست آورند و اقدام نمایند.

- وهابیان بر این باورند که مسلمانان در طی قرون، از آیین اسلام منحرف شده اند و در دین خدا بدعت‌هایی نهاده اند که با شرع اسلام مخالف می باشد. بر این اساس باید از اصولی که پیامبر(ص) تعیین کرده است، پیروی نمود.

بنابر عقاید وهابیان، هیچ کس حق ندارد به رسول خدا سوگند یاد کند و از الفاظی مانند: به حق محمد و ... استفاده نماید، زیرا قسم خوردن به دیگران و درخواست حاجت از غیر خداوند با آیات قرآن منافات دارد: «فلا تدعوا مع الله احداً».

- تشییع جنازه و سوگواری حرام است؛ زیرا ارواح اموات کاری نمی توانند بکنند و در امور دنیوی و اخروی نمی توانند دخالت داشته باشند.

- وهابیان معتقدند القابی را که بر عزت و احترام دلالت دارند، در مورد انسان‌ها نباید به کار برد و ناصواب است؛ زیرا احترام و تعظیم تنها شایسته خداوند است.

- وهابیون به جنگ با دیگر فرقه‌ها و مذاهب اسلامی معتقد هستند و مدعی اند باید به آیین وهابیت در آیند، یا جزیه دهند، از این رو همیشه مسلمانان دیگر را به کفر متهم نموده، اموال و نوامیس بقیه را حلال می دانند. آنان می گویند که هر کس مرتکب گناه کبیره شود، کافر است.ادامه مطلب


درباره : آگاه سازی , فرقه وهابیت ,
برچسب ها : وهابیت , فرقه , وهابیت چیست , عقاید وهابیت , منشاء وهابیت , شناخت وهابیت ,
بازدید : 78
[ سه شنبه 14 مرداد 1393 ] [ 19:34 ] [ نویسنده : سینا ] | نظرات ()

امروز يک عده‌اى در بخشهاى مختلف دنياى اسلام به‌نام گروه‌هاى تکفيرى و وهابى و سَلَفى، عليه ايران، عليه شيعه، عليه تشيع، دارند تلاش ميکنند، کارهاى بدى ميکنند، کارهاى زشتى ميکنند؛ اما اينها دشمنهاى اصلى نيستند؛ اين را همه بدانند. دشمنى ميکنند، حماقت ميکنند اما دشمن اصلى، آن کسى است که اينها را تحريک ميکند، آن کسى است که پول در اختيارشان ميگذارد، آن کسى است که وقتى انگيزه‌ى آنها اندکى ضعيف شد، با وسايل گوناگون آنها را انگيزه‌دار ميکند؛ دشمن اصلى، آن کسى است که تخم شکاف و اختلاف را بين آن گروه نادان و جاهل، و ملت مظلوم ايران مى‌افشاند؛ اينها آن دست پنهانِ سرويس‌هاى امنيتى و اطلاعاتى است. لذا ما مکرر گفته‌ايم اين گروه‌هاى بى‌عقلى را که به نام سَلَفى‌گرى، به نام تکفير، به نام اسلام با نظام جمهورى اسلامى مقابله ميکنند، دشمن اصلى نميدانيم؛ ما شما را فريب‌خورده ميدانيم؛ به اينها گفته‌ايم: لَئِن بَسَطتَ اِلَىَّ يَدَکَ لِتَقتُلَنى ما اَنا بِباسِطٍ يَدِىَ اِلَيکَ لِاَقتُلَکَ اِنّى اَخافُ اللهَ رَبَّ العَلَمين؛ تو اگر خطا ميکنى، اشتباه ميکنى، کمر به قتل برادر مسلمان خودت ميبندى، ما تو [آدمِ] نادان و جاهل را کسى نميدانيم که بايستى کمر به قتل او ببنديم؛ البته از خودمان دفاع ميکنيم، هر کسى به ما حمله بکند، با مشت محکم ما مواجه خواهد شد، اين طبيعى است؛ اما معتقديم اينها دشمنان اصلى نيستند، فريب‌خورده هستند. دشمن اصلى آن دشمن پشت پرده است، آن دست نه‌چندان پنهانى است که از آستين سرويس‌هاى امنيتى بيرون مى‌آيد و گريبان مسلمانان را ميگيرد و آنها را به جان هم مى‌اندازد.

مستند

فروش زنان ایزدی و مسیحی کرد توسط داعش

 لینک ثابت

درباره : آگاه سازی , گروهک تروریستی داعش ,
برچسب ها : فروش زنان ایزدی و کرد"اسلام هراسی"کلام رهبری"سلفی"تکفیر"تروریست"گروهک"داعش ,
بازدید : 54
[ سه شنبه 14 مرداد 1393 ] [ 16:0 ] [ نویسنده : سینا ] | نظرات ().: Weblog Themes By SlideTheme :.